Почетна / Забава / На Станија „случајно“ и излезе брадавицата!

На Станија „случајно“ и излезе брадавицата!

 

Старлетата, која се прослави во „Survivor“ наскоро ќе ја сними својата прва песна Умри без мене, а сите што се надеваа дека таа ќе изненади со вокалните способности, можат слободно да заборават на тоа. Имено, Станија Добројевиќ во песната само ќе шепкала, а пред камерите на ТВ Прва без срам ја покажа својата брадавица и гаќичките.

 

 

 

 

Ivana T. | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Skopje Calling 2020 на 12-ти септември open-air на стадионот АРМ

За петтото јубилејно издание на SKOPJE CALLING Festival кое ќе се одржи на 12-ти септември …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!