Почетна / Живот / Најморбидната македонска фотографија!

Најморбидната македонска фотографија!

Пред неколку денови објавивме фотографија со две девојки коишто лежат на гроб, излезе дека истата не била направена во Македонија. Но затоа ова што ќе го видите подолу е 100% македонски производ.

Која ли е причината што денешната младина прави толку непромислени и глупави постапки? Да не има нешто во воздухот? Да се надеваме дека не е заразно, оти Бутел и Ѓорче малку ќе ни бидат со оглед на тоа колку во моментов е популарно да се споделуваат „откачени“ фотографии на Фејсбук.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тажна вест | Почина Љубисав Иванов – Ѕинго, првиот човек на Силекс

Во 84та година од животот почина Љубисав Иванов – Ѕинго, поранешен претседател на Фудбалскиот Сојуз …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!