Почетна / Забава / Наталија Ореиро го украси „Cosmopolitan“

Наталија Ореиро го украси „Cosmopolitan“

 

 

 

Уругвајската убавица Наталија Ореиро ја украси насловната страница на аргентинскиот магазин „Cosmopolitan“, за кој, меѓу останатото, изјави дека се смета за среќна жена затоа што ја нашла својата сродна душа во аргентинскиот музичар Рикардо Мољо.

 

Уругвајската убавица Наталија Ореиро ја украси насловната страница на аргентинскиот магазин „Cosmopolitan“, за кој, меѓу останатото, изјави дека се смета за среќна жена затоа што ја нашла својата сродна душа во аргентинскиот музичар Рикардо Мољо.

„Не би можела да бидам своја и да се занимавам со својата работа без поддршката од Рикардо. Особено среќна сум и го ценам тоа што сум покрај таков човек. Двајцата имаме свои замисли и идеи и еден на друг си даваме доволно простор за да ги рашириме своите крилја“, порача Наталија Орериро која моментално е актуелна со серијата „Solamente vos“ каде го дели сетот заедно со ѕвездите од серијата „Casi Angeles“

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ацо Пејовиќ со голем концерт на 24-ти декември во „А1 Арена“

На само неколку дена пред дочекот на новата година, „А1 Арената“ во Скопје, ќе биде …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!