Почетна / Серии / Мелроуз плејс | Патот на проститутката

Мелроуз плејс | Патот на проститутката

 

„МЕЛРОУЗ ПЛЕЈС“
понеделник по Дневник 2 на Сител

 

 

Во новата епизода од „Мелроуз плејс“ што ќе се емитува во понеделник по Дневник 2 на Сител, Лорен почнува професионално да се бави со проституција. Сега за неа клиентите се најважни, а сите останати обврски се ставени во втор план. Ела во непријатна ситуација поради посетата на детективите во фирмата кадешто работи. Нејзината измама набрзо ќе биде откриена.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Застани и запали се“, серија на Телма за компјутерската револуција

„Halt and Catch Fire“ е американска драмска телевизиска серија создадена од Кристофер Кантвел и Кристофер …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!