Почетна / Забава / Мадона на Турците им ја покажа брадавицата!

Мадона на Турците им ја покажа брадавицата!

Многумина ќе речат дека Мадона е подготвена да направи ама баш се за постојано да биде присутна во медиумите, но има и онакви што и овој пат ќе скокнат во нејзина одбрана. Едно е сигурно, кралицата на попот повторно ја шокираше светската јавност.

 

 

Завчера одржа концерт во Истанбул, а во текот на настапот на нејзиниот голем хит од 90-те години, „Human Nature“, Мадона ги покажа своите гради. Кралицата на поп музиката повторно успеа да ја шокира својата публика и светската јавност, овој пат покажувајќи ја брадавицата.

Дали е вкусно тоа што го направи?

 

 

 

 

Ivana T. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Скопскиот џез фестивал од 14-ти до 17-ти октомври на МРТ 3

Од 14ти до 17ти октомври ќе се одржи Скопскиот џез фестивал. Покрај квалитетната музика, главниот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!