Почетна / Сапуници / Крајот на „Бурни времиња“ ги расплака гледачите

Крајот на „Бурни времиња“ ги расплака гледачите

 

Вечерва на Сител телевизија заврши втората сезона од турската хит серија „Бурни времиња“. Сите оние што ја гледаа ќе се согласат со тоа дека крајот беше и повеќе од тажен, депресивен би рекле. Али остави проштално писмо и одлучи да им се предаде на морските бранови. Десет години подоцна ќе се одвива третата сезона, а во малата најава за новите епизоди Џемиле беше прикажана како скршена жена којашто тешко се држи дури и по една деценија. Таквиот момент ги натера гледачите да се запрашаат дали Ајлин го преживеа породувањето?

 

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Гледачите на „Женски рај“ зачудени – ТВ 24 и по втор пат ја укина серијата

ТВ 24 од денес нема да ја емитува италијанската сапунска драма “Женски рај” во 21 …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!