Почетна / Забава / Кој заспа на отворањето на Олимпијадата?

Кој заспа на отворањето на Олимпијадата?

 

 

Дали е во прашање замор или нешто друго, оваа фотографија за кратко време стана хит на социјалните мрежи. Премиерот на Русија, Димитриј Медведев заспал за време на церемонијата по повод отворањето на Зимските Олимписки игри во Сочи.

 

 

Дали е во прашање замор или нешто друго, оваа фотографија за кратко време стана хит на социјалните мрежи. Премиерот на Русија, Димитриј Медведев заспал за време на церемонијата по повод отворањето на Зимските Олимписки игри во Сочи.

 

 пренесува Вистина.мк

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мартин 99: Пред да се оженам еден телефон швалерски, друг за работа

Во најновата епизода на подкастот „Искрено со Ивана И Адријана”, девојките седнаа со Мартин Трпчевски …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!