Почетна / Серии / Како изгледаат денес актерките од култната и незаборавна „Руби“

Како изгледаат денес актерките од култната и незаборавна „Руби“

 

Актерите од култната и незаборавна „Руби“ се обединија 11 години подоцна!

 

 

Елиса, Руби, Ектор, Марибел и Марко се најдоа на роденденот на актерката Анжелик Бојер, вереницата на Себастијан Рули (Ектор од истоимената серија). Мексиканската серија „Руби“ се емитуваше на А1 телевизија пред 10 години, еве како изгледаат денес.

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Сител со нови симпатични авантури на „Токинг Том и пријателите“

Нова симпатична детска забава во викенд утрата на Сител. Драги дечиња, разбудете се со зборливиот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!