Почетна / Забава / И оваа сабота не пропуштајте ја одличната журка во Скопје Кафе

И оваа сабота не пропуштајте ја одличната журка во Скопје Кафе

 

Спектакуларна роденденска забава со многу промоции и изненадувања, оваа Сабота (21.02) во Скопје кафе

 

Менаџмент тимот на кафулето Скопје, оваа Сабота 21.02. прославува две години активно организирање забави. Поканети се сите разиграни и позитивни девојки и момци да бидат дел од спектакуларната забава овој викенд. Роденденската забава ќе биде проследена со разни промоции, гратис шатови (на самиот влез!), торта,специјални ефекти и многу други изненадувања. Музичкиот репертоар е направен за сечиј вкус –најголемите и најпознатите House, Hip Hop, Latino и Mak хитови претставени од 3ца Диџеи – Бабура јуниор, Мастер М и Диџеј Ален.

За Резервации и повеќе Информации  077 816 740 / 070 302 198 или на Фејсбук

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Искра“ – концерт на Филхармонија со виртуозот на виолина Симовиќ

Македонската филхармонија го најавува концертот „Искра” кој ќе се одржи на 16 мај (четврток) со …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!