Почетна / Телевизија / Х Фактор / Илма Карахмет се извини за коментарот на Фесјбук

Илма Карахмет се извини за коментарот на Фесјбук

 

Младата Илма Карахмет се покаја за нејзиниот коментар до членката на жирито Емина Јаховиќ. Таа на својот Фејсбук профил напиша:

 

 

– „Не мислев ништо лошо, само сакам да кажам дека ми ги сруши сништата со својата одлука, но јас и натаму ја почитувам Емина, како и сите останати членови на жирито и како сите постари луѓе од мене. Толку…“

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот Кајмакоски го расплака жирито на „Икс фактор“

  Давид Темелков е новиот македонски икс фактор     22-годишниот Скопјанец Давид Темелков е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!