Почетна / Телевизија / Зошто овој проект ни е толку многу познат?

Зошто овој проект ни е толку многу познат?

 

Проектот претставува алатка за промоција на телевизиска програма. Креиран е на 8-ми септември во 2011-та година од креативецот Дорен. Елементите од проектот, работен во After Effects CS4 и CS5, може да се користат како темплејти за џинглови, форшпани и поп-апи. Регуларната лиценца за него чини 15 долари.

Никако да се сетиме од каде ни е познат, но сигурни сме дека не го гледаме првпат.

 

 

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ацо Кабранов: Во Канал 5 примав 60.000 во плико на рака

Доскорешниот уредник на 1ТВ Ацо Кабранов во пост на Фејсбук обзнани дека додека работел во …

error: Содржината е заштитена!