Почетна / Телевизија / Заразно си се смееме!

Заразно си се смееме!

 

 

Кога потребата да се насмееме е посилна од нас…

 

 

Се работи за популарна снимка од програмата “Wetter” на RTL. Презентерката почнува да се смее во моментот кога режијата и пушта погрешно видео наместо материјалот за презентирање на временската прогноза. Нејзината несериозност е за критика, но сепак во период како овој подобро е неа да ја гледаме како слатко си се смее, отколку да ја слушаме како зборува дека утре повторно ќе не изненади снегот.

 

 

 

 

Ivana T. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Програмска шема на Телма за период од 30.01.2021 до 05.02.2021

ПРОГРАМСКА ШЕМА НА ТЕЛМА ТВ ЗА ПЕРИОДОТ ОД 30.01 2021 – 05.02 2021 САБОТА  30.01.2021 …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!