Почетна / Забава / Еротските сцени со Фатмаѓул со „18+“ на Youtube

Еротските сцени со Фатмаѓул со „18+“ на Youtube

 

Иако во популарната турска серија „Судбината на Фатмаѓул“ актерката Берен Саат изгледа како многу наивна девојка, таа сеуште во Турција важи за една од актерките кои имаат снимено најмногу еротски сцени.

 

 

Видео сервисот Јутјуб е преполн со секс сцени од Берен Саат, а онаа која е во прилог е дел од еден турски филм каде таа ужива во прегратките на турскиот актер Мурат Уналмис, во филмот глуми и Еркан Петекаја познат како Али од „Бурни времиња“.

 

 

Во прилог е сцената која ќе можете да ја погледнете само доколку имате регистрирано Јутјуб акаунт и сте полнолетен корисник.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија во парк со „Одисеја 2024“ – музика од филмовите на Кјубрик

И оваа година, Македонската филхармонија ќе го реализира традиционалниот концерт „Филхармонија на отворено”, кој ќе …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!