Почетна / МК Сцена / „Ексклузив“ на 1 ТВ открива : што пее Мартија под туш?

„Ексклузив“ на 1 ТВ открива : што пее Мартија под туш?

Сигурно се сеќавате на Мартија Станојковиќ, девојчето мултиталент кое пред две години гордо и достоинствено ја претставуваше нашата земја на регионалниот натпревар на деца таленти – “Пинкови ѕвездички”. Благодарение на шареноликиот избор на песни, вонсерискиот глас и стас, Мартија успеа тогаш да го освои вицешампионското место на шоуто, по што беше избрана да ја претставува нашата земја и на изборот за песна на детска Евровизија.

Во последното издание на единствениот естраден магазин “Ексклузив” на 1 ТВ, Мартија одговараше на интересни и провокативни прашања. Погледнете што ја прашаа 1 ТВ, а што одговори Мартија :

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Пајак со нова соработка и тоа со српскиот Еминем “Mic-MC” за “IDJ“

Клубската сцена се повеќе добива на популарност, а како најзаслужни за развојот на трап сцената …

error: Содржината е заштитена!