Почетна / ФОТО / Дечко на денот / Дечко на денот | Кирил

Дечко на денот | Кирил

 

КИРИЛ

 

 

{gallery}052013/kiril{/gallery}

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Запознајте го секси Берк, новото лице на „Моделс Ин“

Берк Шентурк има 22 години, живее и работи во Скопје. Неговиот татко е Турчин, додека …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!