Почетна / Живот / Да му помогнеме на Димитрија Ласовски

Да му помогнеме на Димитрија Ласовски

 

 

Нашиот сограѓанин Димитрија Ласовски 27 години боледува од тешка болест којашто и покрај едногодишното лекување во нашата држава се прошири на белите дробови и на мозокот. Сите методи во нашата држава за лекување на оваа болест се исцрпени и затоа е потребно лекување во странство. Секоја помош е повеќе од добредојдена.

 

Нашиот сограѓанин Димитрија Ласовски 27 години боледува од тешка болест којашто и покрај едногодишното лекување во нашата држава се прошири на белите дробови и на мозокот. Сите методи во Македонија за лекување на оваа болест се исцрпени и затоа е потребно лекување во странство. Секоја помош е повеќе од добредојдена.

Матичен број: 3012985410002
Трансакциона сметка: 380676944300159 Прокредит банка
Девизна сметка: 380676944304233 Прокредит банка

Број за донации: 075 143 650 само за корисниците на ONE

ВИ БЛАГОДАРИМЕ НА ХУМАНОСТА

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

АЕТМ поддржа отворање на 60 нови е-продавници во Македонија и Албанија

Асоцијацијата за е-трговија на Македонија – АЕТМ одржа бесплатен едукативен и нетворкинг настан за е-трговија, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!