Почетна / Забава / Вуксановиќ и Беквалац официјално во врска!

Вуксановиќ и Беквалац официјално во врска!

Веќе неколку месеци медиумите шпекулираат за односот меѓу поп ѕвездата Наташа Беквалац и победникот на овогодинешниот регионален „VIP Survivor“ Владимир Вуксановиќ.

 

Најангажираниот српски манекен во интервју за новиот број на неделникот „Hello“ открива дека тој навистина е во врска со атрактивната пејачка. „Не сакам да лажам затоа што лагите често ме повредуваа во животот, но и не сакам да се знае премногу за мојот приватен живот. Само ќе кажам дека сум вљубен и оти уживам. Вистина е дека сме во врска“, изјави Владо.

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тони Зен: Aуто-туне користат и тие што знаат и тие што не знаат

Под влијание на американскиот хип-хоп, кон крајот на 90-тите години Тони (со уметничко име Тони …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!