Почетна / Филм / Видео | Фестивалот „Браќа Манаки“ отворен

Видео | Фестивалот „Браќа Манаки“ отворен

 Отворањето на филмскиот фестивал Браќа Манаки 2013. Честа ја имаше претседателот Ѓорге Иванов. Во прилог е снимката.

 

Отворањето на филмскиот фестивал Браќа Манаки 2013. Честа ја имаше претседателот Ѓорге Иванов. Во прилог се видео снимки од пристигнувањето на црвениот тепих и видео од отворањето на фестивалот.

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Култниот трилер со Витни Хјустон и Кевин Костнер овој викенд на МТВ 1

петок (13.03.2020), 21.10 часот – “The bodyguard” (1992) Oбожавателите сакаат да ја видат и да …

error: Содржината е заштитена!