Почетна / Забава / Видео | Упс, нешто падна од меѓуножјето на мексиканска пејачка

Видео | Упс, нешто падна од меѓуножјето на мексиканска пејачка

 

Нешто падна од меѓу нозете, погледнете и сами

 

Eден засрамувачки момент и се случи на позната мексиканска актерка и пејачка додека во живо изведуваше една од нејзините песни. Имено, Патрисија Навидад е позната на македонската публика по улогите во теленовелите Грдата убавица, Извор, Патишта на љубовта, Маријана и Засекогаш вљубени. Но, сепак осен со актерство, таа се занимава и со музика.

 

 

Па така, во една утринска емисија “Despierta America” (Разбуди се, Америка), се случи една непријатна случка за Патрисија. Додека ја изведуваше песната во кратко сино мини фустанче, од меѓу нозете и падна влошката.

 

 

Влошката беше видлива на камера, но тоа не ја поколеба пејачката да го доврши настапот до крај. На крајот, самата изјавила дека нема од што да се срами, се случува и тоа.

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Лејди Гага и Ариана Гранда со нова заедничка песна „Rain on me“

Промовирана е „Rain On Me“, заедно со видео запис, новата дуетска песна и прва соработка …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!