Почетна / Серии / Видео | Се појави најава со новата Хурем

Видео | Се појави најава со новата Хурем

 

Последните денови постојано се пишуваше за Мерием Узерли и нејзиното заминување од серијата „Величествениот“ како и за тоа дека серијата повеќе нема да биде иста без неа. Сепак, продуцентите продолжија со својата работа како ништо да не се случило, па така во етер е пуштена најава со новата актерка што ќе ја толкува улогата на Хурем, велат блиски извори.

 

 

Но и покрај се во продукциската куќата владее голема паника, откриваат вработени во „TIMS“.

Фановите сеуште веруваат дека вистинската Хурем ќе се појави во новата сезона. Во најавата не се откива ликот на Хурем, па во Турција со нетрпение се очекува финалето на третата сезона, можеби токму Мерием Узерли повторно стои зад Хурем.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Сител со нови симпатични авантури на „Токинг Том и пријателите“

Нова симпатична детска забава во викенд утрата на Сител. Драги дечиња, разбудете се со зборливиот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!