Почетна / МК Сцена / Видео | Сашко Коцев – Песна за Субрата Рој

Видео | Сашко Коцев – Песна за Субрата Рој

 

 


Највпечатливиот и најкоментираниот дел од годинешната „Златна Бубамара“ е настапот на Сашко Коцев со песната за индискиот инвеститор во Македонија, Субрата Рој.

 

„ПЕСНА ЗА СУБРАТА РОЈ“
исполнува Сашко Коцев

 

 

 

 

Мите Иванов | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Владо Јаневски во Охрид – концерт на 10 август во „Антички театар”

После 6 распродадени концерти во Скопје, Владо Јаневски ќе одржи концерт на еден од дефинитивно …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!