Почетна / Телевизија / Видео | Оваа есен во магазинот „Бекстејџ“

Видео | Оваа есен во магазинот „Бекстејџ“

 

 
Оваа есен сите светски случувања повторно во вашиот дом преку објективот на естрадниот магазин „Бекстејџ“ којшто се емитува на Македонската телевизија. Погледнете ја најавата и дознајте што подготви за вас неуморната екипа на магазинот од зад сцената за периодот што следува.

 

Оваа есен сите светски случувања повторно во вашиот дом преку објективот на естрадниот магазин „Бекстејџ“ којшто се емитува на Македонската телевизија. Погледнете ја најавата и дознајте што подготви за вас неуморната екипа на магазинот од зад сцената за периодот што следува.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | ТВ 24 – девет години успешна ТВ приказна и постојан раст

Почна како 24 Вести во скромни услови со амбициозен тим. 9 години потоа, Телевизија 24 …

error: Содржината е заштитена!