Почетна / Телевизија / Видео | Невиден срам во програма вo живо

Видео | Невиден срам во програма вo живо

 

Во утринската програма на телевизија Пинк се случи необична и помалку непријатна ситуација. Во емисијата гостува адвокатка која одговара на прашања на гледачите. Меѓутоа кога во програмата се вклучи извесна Марија Нешиќ, адвокатката и вели на водителката да ја исклучи гледачката

– Исклучете ја, исклучете ја, и вели адвокатката на водителката.

 

 

Но додека водителката да свати што се случува и да неведе дека имаат технички проблеми, гледачката Марија успеа да и постави прашање на адвокатката, дали се сеќава на неа и како и „лапна“ 700 евра.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Програмска шема за детскиот канал МРТ 5 од 1-7 јуни 2020

1 јуни (2020) – понеделник 07.00 Детски фестивал 07.50 Гормити – анимирана серија 08.10 Детска …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!