Почетна / Серии / Видео | Бурата однесува уште еден лик во „Бурни времиња“

Видео | Бурата однесува уште еден лик во „Бурни времиња“

 

Дејствието во турскиот мегахит „Бурни времиња“ од ден на ден станува се понапнато. Крајот на третата и последна сезона наближува, а бурата што надоаѓа удира се посилно. Таа бура во вечерашната епизода ќе однесе уште еден живот, уште еден лик вечерва за последен пат ќе заигра на сетот на „Бурни времиња“. Не пропуштајте веднаш по „Х Патрола“ на Сител телевизија. Во прилог е најавата.

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Шпионската серија за „Американците“ секоја ноќ на Сител телевизија

Oд понеделник (13 мај) на Сител телевизија во полноќниот термин започнува со прикажување познатата серија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!