Почетна / Телевизија / Големиот брат / Видео | Бобан и ги масира градите на Венди

Видео | Бобан и ги масира градите на Венди

 

 

Добро познато е дека Венди освен што на прва топка ја доби Ава за сојузник мошне брзо се здружи со Бобан кој и стана најдобра „пријателка“ на Венди, па како таква и помага во се. Така во петокот и помогна околу нанесувањето на пудрата на нејзините бујни гради. Што мислите кој би сакал да биде на местото на Бобан?

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!