Почетна / Забава / Видео | Ава игра, дојката на изволте!

Видео | Ава игра, дојката на изволте!

 

Да се потсетиме на едно гостување на старлетата Ава Карабатиќ во емисија кадешто буквално беше натерана да игра на песната на Северина иако беше несоодветно облечена за тоа. Пејачката подоцна беше и исмевана поради своите гласовни (не)способности, а во меѓувреме и ја видовме и дојката.

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Заврши „Фолк Фест Валандово 2024”, прочитајте кои се победниците

Со песната „Темјана”, музика на Ванчо Димитров, текст Огнен Неделковски и аранжман на Љупчо Соколовски, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!