Почетна / Забава / Бугарски скандал – валкан танц на улица среде бел ден!

Бугарски скандал – валкан танц на улица среде бел ден!

Кога Бугарките ќе се облечат за матура, тогаш цел Балкан им се смее во еден глас. Но, кога истите тие ќе заиграат на улица без трошка срам, тогаш резилот ги минува границите!

 

Имено, се работи за видео клип од кој се направи скандал во Бугарија, и за кој се слушна надалеку. Главната улога во новиот бугарски скандал ја има танчерката што ни самата не е свесна за своите постапки. Среде улица почна да танцува како луда, а фустанот и го поткреваше секој што оној што стигна. Една од девојките и се „нурна“ во деколтето, а сите останати и го гледаа сеирот, баш како ние сега.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нова композиција на Тадиќ и Холцверт инспирирана од „Поступано оро“

Светски познатиот гитарист и композитор Мирослав Тадиќ со виолинистката Ивет Холцварт неодамна ја промовираше композицијата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!