Почетна / Серии / „Ангели“ од вечерва и со полноќен термин

„Ангели“ од вечерва и со полноќен термин

 

„АНГЕЛИ“
11:00 и 00:15 часот на Сител
16:00 часот на Сител 3

 

 

На барање на гледачите Сител телевизија од вечерва воведува уште еден термин за реприза на мегапопуларната серија „Ангели“. Веднаш по „Беверли хилс“ секоја вечер ќе имате можност да ја гледате репризата на тековната епизода од „Ангели“, а во прилог е најава за утрешната епизода.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Белгиската верзија на познатата „La casa de papel“ на Сител по полноќ

Од понеделник до петок во 00.30 часот на Сител место “Тhe Librarians” ќе се емитува …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!