Почетна / Телевизија / Боки 13 од март повторно ќе се всели на „Фармата“?

Боки 13 од март повторно ќе се всели на „Фармата“?

 

Од март во Србија повторно ќе се емитува реалното шоу „Фарма“. Оваа сезона ќе се разликува од претходните затоа што на едно место ќе се најдат најинтригантните учесници од претходните сезони. Во шоуто видовме и неколку Македонци, меѓукои и контроверзниот Боки 13. Тој со својата појава дефинитивно беше еден од најистакнатите учесници во шоуто, па од тука доаѓа прашањето дали и оваа сезона Боки ќе биде дел од „Фарма“.

 

 

„Оваа сезона ќе создадеме VIP All Stars Farma, во која ќе учествуваат најуспешните, најинтересните и најпровокативните учесници од сите досегашни Фарми!“, заклучува анонимниот извор за српскиот Курир.

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ТВ Пакет со срдечни честитки за роденденот на Канал 5

Телевизија Канал 5 слави 25 години постоење. Вчера во скопскиот ресторан “Воденица”, тимот на телевизијата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!