Почетна / Серии / Ангели | „НЕ“ го добива својот „Мандалај“ изглед

Ангели | „НЕ“ го добива својот „Мандалај“ изглед

 

„АНГЕЛИ“
секој работен ден во 11 часот на Сител ТВ

 

 

Во следните епизоди од хит серијата „Ангели“, г-дин Џеј манипулира со Сајмон и на тој начин ги повредува неговите пријатели.  Леон после долги години повторно влегува во ходниците кадешто некогаш ја откри скриената соба на малата Лус. Таа, пак, не може да заборави како Хустина се однесуваше со неа и истото го прави со своите ќерки. Резиденцијата „НЕ“ повторно го добива својот „Мандалај“ изглед. Сите живеат заедно во вилата па дури и Лус, но се функционира според планот на Тијаго и неговите пријатели. Хасмин и Тачо дознаваат дека Алај е нивната ќерка од иднината. Хоуп и Тијаго ги наоѓаат старите Хасмин и Тачо и ги водат во вилата за да се запознаат со Алај. Средбата се случува во темнина за таа да не им ги види лицата. Лус се обидува да си го одземе животот оти е убедена дека сите ја мразат.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Застани и запали се“, серија на Телма за компјутерската револуција

„Halt and Catch Fire“ е американска драмска телевизиска серија создадена од Кристофер Кантвел и Кристофер …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!