Почетна / Телевизија / Видео | Зимска рекреативна програма на МРТ1

Видео | Зимска рекреативна програма на МРТ1

 

 

Зимска рекреативна програма од понеделник до петок на првиот канал на Македонската телевизија.

 

 

 

 

Мите Иванов | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Извештај на ААВМУ за предизборниот период на ТВ од 15.02 до 7.03

Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги денес го објави Извештајот од мониторингот на медиумското …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!