Почетна / МК Сцена / Запознајте го фитнес моделот Милош Живковиќ од спотот на Сања

Запознајте го фитнес моделот Милош Живковиќ од спотот на Сања

 

Фолк пејачката Сања Ристеска неодамна ја објави песната „Ќе те полудам“ заедно со видеозапис во кој се појавува жешкиот фитнес модел Милош Живковиќ. Интересот за него не стивнува откако беше објавено видеото.

 

 

Милош Живковиќ е фитнес модел кој секојдневно вежба во фитнес центарот „Магнус“ во Скопје и постојано внимава на својата исхрана за да ја одржи својата форма на која и најпознатите светски модели можат да му позавидат.

 

 

Луѓето кои го познаваат велат дека е голем професионалец во својата работа и напорно работи на она што сака да го постигне во животот.

„Ми беше чест да соработувам со Сања. Таа е одлична пејачка, добар пријател и голем професионалец. Верувам дека и во иднина ќе имаме одлична соработка. Снимањето на спотот беше долго и напорно, но мислам дека се исплати целиот труд затоа што добивме комплетен производ со значителна вредност и квалитет како во регионот“, вели Живковиќ.

 

 

Бројни понуди за работни ангажмани од регионални модни агенции пристигнуваат редно на неговата адреса, па нема да бидеме изненадени доколку наскоро го видиме во реклама за светски бренд.

 

 

| ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Бојана Скендеровски со преработка на „Море сокол пие“

Пејачката Бојана Скендеровски на овој голем ден Илинден ги почасти Македонците со нејзиниот најнов проект, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!