Почетна / МК Сцена / Видео | Драган Вучиќ игра „Гангнам стајл“

Видео | Драган Вучиќ игра „Гангнам стајл“


Заразниот „Гангнам стајл“ ритам не го заобиколи ниту водителот Драган Вучиќ. Играше Обама, играше Бритни Спирс, се играше за време надоаѓањето на ураганот Сенди, игра целата планета во ритамот на корејскиот рапер Псај. Меѓу фановите се најде и Вучиќ. Да погледнеме.

 

Заразниот „Гангнам стајл“ ритам не го заобиколи ниту водителот Драган Вучиќ. Играше Обама, играше Бритни Спирс, се играше за време надоаѓањето на ураганот Сенди, игра цела планета во ритамот на корејскиот рапер Псај. Меѓу фановите се најде и Вучиќ. Да погледнеме.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Никола Зацески со празничен подарок, нов сингл со наслов “Мојот пат”

По одличниот прв сингл “Срцето мое тука чука” кој доби многу позитивни критики, Никола Зацески …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!