Почетна / Телевизија / Нова емисија за родители и деца на МРТ1

Нова емисија за родители и деца на МРТ1

 

 

Нова емисија на МРТ1 – Време е за бебе. Соговорниците во емисијата зборуваат за тоа кога е вистинското време да се има бебе, и дали сме подготвени за тој голем чекор во животот. Емисијата се емитува во недела, 15:00 часот.

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Урбана програмска шема на ТВ Телма за 31 декември и 1 јануари

Реномираната телевизија Телма подготви специфична и поинаква новогодишна програма, која ќе ги задоволи вкусовите на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!