Почетна / МК Сцена / Вонредно | Се откажува концертот во Охрид, Каролина има корона

Вонредно | Се откажува концертот во Охрид, Каролина има корона

Мега брендот Каролина Гочева и престижната Авалон продукција на голема нивна жал, го откажуваат концертот закажан за четврток во Охрид.

Гочева е болна од корона во време на големиот ковид бран кој повторно го зафати светот. ТВ Пакет од срце ѝ посакува брзо оздравување, а повторна заедничка средба очекуваме наскоро. Ѕвездата продолжува да сјае, посилно од било кога !

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Funk Shui со нов видео спот за песната „Никогаш пак”

Funk Shui со константната работа на својот израз, ја одбележаа 2023та со преку 20 концерти …

error: Содржината е заштитена!