Почетна / Филм / Во сабота по 22 часот на Телма ќе се емитува акцијата „Insight“ (2021)

Во сабота по 22 часот на Телма ќе се емитува акцијата „Insight“ (2021)

📅 сабота, 5 ноември
⏰ 22:15 – Увид

Џијан е агент за борба против тероризмот кој ги спојува своите вештини како борец и јасновидец за да ги изведе најзлобните поединци во светот пред лицето на правдата. Овој осамен волк е принуден да се врати во Лос Анџелес, откако ќе ја добие катастрофалната вест за наводното самоубиство на неговиот брат.

Со помош на детективите од ЛАПД, Аби, Карл и капетанот Дјук, малата група се вклучува во истрагата. Џијан и Аби се борат против високотехнолошкиот криминалец кој сака да ги искористи даровите на браќата во неговата сопствена потрага по власт.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Даниел Крег во воената акција „Пркос“ во сабота на МРТ 1

Снимен според вистинска приказна, „Пркос“ е исклучителна приказна за семејството, честа, осветата и спасувањето во …

error: Содржината е заштитена!