Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Во петок и недела на Сител, двојна доза забава со „Никогаш не е доцна“
На чекор од големото финале, следуваат уште две нови премиерни изданија од шоуто на ветераните - овој петок (9 јуни) и оваа недела (11 јуни) ексклузивно на Сител

Во петок и недела на Сител, двојна доза забава со „Никогаш не е доцна“

Следниов јунски викенд започнете го и завршете го со “Никогаш не е доцна”. Ве информираме дека поради деновите на жалост од трагичните масакри, пред неколку седмици не беа емитувани нови емисии од “Nikad nije kasno” на ниедна телевизија во регионот.

Од таа причина, овој викенд проследете две нови емисии од популарното шоу на талентирани ветерани за двојна радост и уживање во вечерите со Сител. Петок и недела со почеток од 21.15 минути – премиерни изданија.

Не ги пропуштајте и овие емисии преку кои ги следиме најдобрите возрасни таленти и навиваме за македонските кандидати, кои ќе треба да се претстават во најдобро светло и чиј пат до славата почна и ќе се вивне токму преку ова телевизиско шоу.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вечерва гласаме за бројот 1 на 145 333 за победа на Мики во „Гранд“

Македонскиот идол Мики Секуловски е еден од најсериозните кандидати за победа во големото музичко талент …

error: Содржината е заштитена!