Почетна / МК Сцена / Видео | Жешки и возбудливи, Таско и Таша Реј полуголи во „Амнезија“

Видео | Жешки и возбудливи, Таско и Таша Реј полуголи во „Амнезија“

Таско промовираше нова песна и спот. Амнезија е насловот на песната и е во трап стил. Текстот е на Таско, музика Cheketz Beats, миксот и мастерингот на Иван Јованов – Ивајо, додека спотот комплетно го изработи Гордан Божиновски – God Eye Production. Се снимаше во стан во Џевахир Скај Сити и на друга локација во нас.Аеродром. Изработен е во футуристички стил.

Амнезија – минливо „затемнување” после бурна ноќ….Таско една вечер поминува со девојка, од утре и е само во нејзините спомени…Во реалноста не постои, постои само во нејзината фантазија и имагинација…

Во спотот по долна облека се појавува моделот Наташа Неделковска или позната како Таша Реј.

Атрактивна девојка, голем љубител на тетоважите и можеби најтетовираната девојка во нашата земја. Едноставно ја сака уметноста на тетовирањето… Во продолжение погледнете го видео записот :

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

За Велигден е најубо во Битола со Каролина во Хотел Епинал

Препуштете се на едно вистинско музичко уживање заедно со Битолското чупе ексклузивно во Хотел Епинал. …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!