Почетна / Серии / Видео | Патот кон дното е сè пократок во култната „Breaking bad“

Видео | Патот кон дното е сè пократок во култната „Breaking bad“

Една од најнаградуваните и најпопуларни серии на сите времиња повторно шокира со неочекувани пресврти. Оправдана ли е пресметката на вашите херои со нарко дилерите? Од мирно секојдневние, нивниот живот се претвори во опасна игра со криминалот, во која и тие самите станаа најголеми криминалци.

Патот кон дното станува сè пократок… Џеси исчезнува, а животот на Волт виси на конец. Вечерва во 22:00 часот на МРТ1 не пропуштајте го финалето на третата сезона од Вашата омилена серија „Пат кон дното“, а веќе од утре следете уште понеизвесна битка, овојпат со тие поголемите, со нарко картелите.

Вечерва во 22:00 часот на МРТ1 не пропуштајте го финалето на третата сезона од Вашата омилена серија „На пат кон дното“.

Патот кон дното станува се пократок… Џеси исчезнува, а животот на Волт виси на конец. Вечерва во 22:00 часот на МРТ1 не пропуштајте го финалето на третата сезона од Вашата омилена серија „На пат кон дното“.

Gepostet von МРТ1 Промо am Mittwoch, 20. November 2019

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Документарната серија „Предатори од Карпатите“ на МРТ 1

Во документарната серија „Предатори од Карпатите“ ќе навлеземе длабоко во суровиот европски пејсаж кадешто човекот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!