Почетна / Серии / Видео | Патот кон дното е сè пократок во култната „Breaking bad“

Видео | Патот кон дното е сè пократок во култната „Breaking bad“

Една од најнаградуваните и најпопуларни серии на сите времиња повторно шокира со неочекувани пресврти. Оправдана ли е пресметката на вашите херои со нарко дилерите? Од мирно секојдневние, нивниот живот се претвори во опасна игра со криминалот, во која и тие самите станаа најголеми криминалци.

Патот кон дното станува сè пократок… Џеси исчезнува, а животот на Волт виси на конец. Вечерва во 22:00 часот на МРТ1 не пропуштајте го финалето на третата сезона од Вашата омилена серија „Пат кон дното“, а веќе од утре следете уште понеизвесна битка, овојпат со тие поголемите, со нарко картелите.

Вечерва во 22:00 часот на МРТ1 не пропуштајте го финалето на третата сезона од Вашата омилена серија „На пат кон дното“.

Патот кон дното станува се пократок… Џеси исчезнува, а животот на Волт виси на конец. Вечерва во 22:00 часот на МРТ1 не пропуштајте го финалето на третата сезона од Вашата омилена серија „На пат кон дното“.

Gepostet von МРТ1 Промо am Mittwoch, 20. November 2019

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Белгиската верзија на познатата „La casa de papel“ на Сител по полноќ

Од понеделник до петок во 00.30 часот на Сител место “Тhe Librarians” ќе се емитува …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!