Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Видео | „Код“ открива каде истрагата ги гледа парите од Луј Витонот

Видео | „Код“ открива каде истрагата ги гледа парите од Луј Витонот

Невработен, (носи Прада, го мери времето со Ролекс, со колекција уметнички слики на ѕид)- КОД го открива профилот на Боки 13 добиен во истрагата за Рекет.  Специјалната обвинителка фатена во хип хоп поза со куп кеш.  КОД открива каде истрагата ги гледа парите од Луј витонот полн до врв.

Осомничен за убиството на Јанушев по две години прошетка сам се пријави на полицијата која го бркаше. Има ли други осомничени за убиството и дали парите за дрога се главен мотив? Гледајте “Код” во недела во 19:15 на Телма.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

За музиката ќе зборува Бајага во новиот термин на „Патот до успехот“

Од сега, познатата телевизиска емисија на Мишко Иванов во нов термин. Секој понеделник во 22.45 …