Почетна / Серии / Вечерва на МТВ 1 е финалето од третата сезона на „Преспав“

Вечерва на МТВ 1 е финалето од третата сезона на „Преспав“

Дојде и крајот на третата сезона од популарната комична серија “Преспав”. Вечерва во 20:15 часот гледајте ја последната епизода од третата сезона на МТВ 1. Миле и Дончо на Бончо имаат планови за иднината на пансионот. Дали тие ќе бидат новите газди на пансионот сега откако ‘Преспавци’ се ослободија од “змијата”?!

Вечерва во 20:15 часот гледајте ја последната епизода од третата сезона! Миле и Дончо на Бончо имаат планови за иднината на Преспав! Дали тие ќе бидат новите газди на пансионот сега откако Преспавци се ослободија од "змијата"?! #Преспав #ПреспавС03

Gepostet von Преспав am Freitag, 11. Januar 2019

 

Уживаме со “Преспав” и се надеваме на скорешно снимање на нова четврта сезона на серијата која постави нови стандарди во телевизискиот етер и го освои вниманието на целата јавност, особено во третата сезона.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

По пародијата на „Lost“ на Телма, пародија и на полициските серии

„Angie Tribeca“ е сатира на полициските серии и се фокусира на ексцентричната, но брилијантна група …

error: Содржината е заштитена!