Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Утринската програма на Канал 5 со нов декор на студиото

Утринската програма на Канал 5 со нов декор на студиото

„Здраво Македонијо” во ново руво. Утринската програма на Канал 5 со нов изглед на студиото оваа сезона.

Секој работен ден, имате можност да се јавите и да дискутирате во живо за сите актуелни теми и збидувања од општествената сфера, но и да актуелизирате проблеми од јавен интерес за коишто треба да се алармираат институциите.

Дискусии, совети, гости со повод, актуелности од тековниот ден, секое работно утро од 06:45 до 10:00 часот, со вашите домаќини Милена Антовска Станковска, Јелена Спенџарска, Александра Пановска Илиевска, Вера Мештеровиќ и уредникот на емисијата – Роберт Јанков.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Анета Молика отворено за разводот и неверството

Фолк-пејачката Анета Мицевска по дваесет и две години брак со музичарот Џими Мицевски, се разведува …

error: Содржината е заштитена!