Почетна / Телевизија / И ние без зборови – настапот на Мартија со „Uncover“ од Зара Ларсон

И ние без зборови – настапот на Мартија со „Uncover“ од Зара Ларсон

 

Вака звучеше Мартија како Зара Ларсон на сцената на Пинк

 

Со хитот “Uncover”, нашата Мартија Станојковиќ настапи вечерва во второто полуфинале од “Ѕвездичките на Пинк”.

 

 

Со еден збор – растури! Како што и самата жири комисија повеќе немаше зборови да опише како изгледаше и звучеше Мартија, така и нашиот портал повеќе нема зборови за да напише било што за ова чудесно девојче.

– Ти си најдобра! Ти си светска ѕвезда – се зборовите на жирито, кои ги цитира и прифаќа како свои и ТВ Пакет. Во продолжение настапот :

 

 

Не се ни сомневаме дека Мартија благодарение на вашите гласови оди во големото суперфинале на 1 јули, а до тогаш гласајте за неа на 141 – 345, така што испраќате СМС порака со текст : GLA (празно место) C и редниот број на кандидатката:

GLA C16 – за Мартија Станојковиќ

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Топ тема“ се враќа на Телма со нова сезона 2019/2020

Од вторник (10 септември) на телевизија Телма започнува новата сезона од познатата политичко дебатна емисија …

error: Содржината е заштитена!