Почетна / Сапуници / Што гледаат Турците – погледнете го целосниот преглед на серии

Што гледаат Турците – погледнете го целосниот преглед на серии

Нова сезона со нови серии и нови сезони на популарните серии во земјата крај Босфорот. Во продолжение – преглед на сите серии кои се емитуваат во моментов во Турција со нивните канали на емитување.

Едни од најпопуларните останува “Забрането јаболко”, а тука се и римејк верзиите на познатите “Докторката Фостер”, “The good doctor” и “На терапија”.

Новата приказна за згодите и незгодите на едни менаџери создаде своја фан база, а љубителите на акцијата уживаат и со новите серии на Саваш и Бали бег.

| ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Романтичарот: „Сакам да имам многу секс, млад сум и затоа пробувам сè“

Турската ѕвезда Џан Јаман, познат по улогата во комичната романса “Романтичарот” за себе вели дека …

error: Содржината е заштитена!