Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Секоја недела, ново забавно шоу на Канал 5 со Марјана

Секоја недела, ново забавно шоу на Канал 5 со Марјана

Секоја недела со почеток од 21 часот, Канал 5 ТВ заедно со Марјана Станојковска ќе понуди ново шоу со добра забава, многу музика, танцување, игри, интересни гости, изненадувања.

Новата емисија на Канал 5 ќе се вика “Седмо небо”, а во првата емисија гостинки се поранешните македонски пејачки Ребека, Искра Трпева и Маја Гроздановска Панчева.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вечерва гласаме за бројот 1 на 145 333 за победа на Мики во „Гранд“

Македонскиот идол Мики Секуловски е еден од најсериозните кандидати за победа во големото музичко талент …

error: Содржината е заштитена!