Почетна / Сапуници / Романтичарот се враќа како „Господинот“ во нова серија на Сител
Кажи дали понудата важи ?

Романтичарот се враќа како „Господинот“ во нова серија на Сител

Најпосакуваниот актер се враќа на малите екрани. Фаталниот Џан Јаман за нова страст и нови возбудувања!

Сексипилниот романтичар овој пат е “Господинот” во најновата романтична комедија на Сител.

Доколку уживавте со Романтичарот, тогаш задоволството ќе биде уште поголемо со “Господинот”, со кој дефинитивно ќе ги испуштите сите притаени воздишки.

За крајот на летото, време е страста да ескалира, а Господинот да ги погоди и најинтимните точки, подзаспани под сенката на врбите.

Кога телото и умот ќе се спојат за време на вечерата, препуштете се на сетилата и уживајте во најслаткиот десерт што Сител ќе ви го понуди на полна месечина.

Испружете ги нозете, наместете се во најудобната позиција и дозволете му буквално сè на “Господинот”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Додека селото спие“, руска мелодрама секое попладне на ТВ 24

Од понеделник до петок во 17.45 часот на ТВ 24 ќе се емитува “Додека селото …

error: Содржината е заштитена!