Почетна / Телевизија / Реприза на новите епизоди на „Преспав“, недела по „Аграр“

Реприза на новите епизоди на „Преспав“, недела по „Аграр“

Денеска (23 декември) во 13.20 часот на првиот канал на Македонската телевизија ќе се емитува најновото издание на емисијата за земјоделство “Аграр”. Како земјоделците може да пријават слободна земја во државна сопственост за да ја земат под концесија и дали се зголемува откупната цена на тутунот, открива “Аграр”:

Аграр, недела 23.12.18

АГРАР, недела во 13.20 часот на МТВ 1

Gepostet von МРТ1 Промо am Freitag, 21. Dezember 2018

Веднаш по емисијата, во 14.15 часот следува реприза на првите пет епизоди од најновата трета сезона на популарниот домашен ситком “Преспав”.

Се ослободија ли вашите омилени ликови од духот на Гоце и се врати ли животот во пансионот со новата оперативна менаџерка? Потсетете се на новите случувања, денеска на Прва.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Извештај на ААВМУ за предизборниот период на ТВ од 15.02 до 7.03

Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги денес го објави Извештајот од мониторингот на медиумското …

error: Содржината е заштитена!