Почетна / Серии / Пријавете се на аудиција за новата играна серија „Бистра вода“

Пријавете се на аудиција за новата играна серија „Бистра вода“

Синемон Медиа Фактори ги повикува сите заинтересирани на аудиција за нова македонска играна серија со работен наслов “Бистра Вода”. Потребни се машки и женски актери на возраст од 16 до 70 години.


Заинтересираните да испратат кратка биографија со фотографија и детали за контакт најдоцна до 25.04.2022 понеделник на [email protected]

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Пред летните одмори, потсетување на „Фитнес“ на МТМ телевизија

Репризно емитување на рускиот ситком. Од понеделник, 9 мај во 21.50 часот, со повторна реприза …

error: Содржината е заштитена!