Почетна / Серии / Видео | Потсетете се што гледавте претходно во „Преспав“

Видео | Потсетете се што гледавте претходно во „Преспав“

Од понеделник, 17 декември старт на новата трета сезона од популарната домашна серија “Преспав”. Македонската телевизија ни ги носи новите авантури на омилените сопственици и вработени од пансионот во Преспа. Пред самиот почеток на најновите ситуации во пансионот, погледнете краток осврт на случувањата од претходните две сезони :

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Римејкот на популарната „Династија“ секој понеделник на Fox Life

“Династија” е американска прајмтајм сапуница која е римејк на истоимената популарна серија од осумдесетите. Досега …

error: Содржината е заштитена!