Почетна / Серии / 90210 | Последни епизоди од четврта сезона

90210 | Последни епизоди од четврта сезона

 

Вечерва и утревечер на Сител телевизија веднаш по Дневник 2 не пропуштајте ги последните две епизоди од четвртата сезона на серијата „Беверли Хилс“. Ова воедно значи и крај за серијата на Сител, бидејќи од таму не известија дека петтата сезона која моментално премиерно се емитува во Америка, ја немаат откупено. Од вторник во истиот термин започнува нова американска серија, но за тоа подоцна.

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

МРТ 5 ја емитува репризно култната детска серија „Големи и мали“

Мартин Трпчевски, Жарко Димитриоски, Тамара Веселинска, Бисера Кајева, Бојан Велевски, Димитар Чулаковски, Никола Пендовски, Катина …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!